MÖBLER / Bord / Skrivbord 14929195
nr 1492 9195
Skrivbord
teak, 1960-tal. Bredd: 150. Djup: 50 cm, höjd: 77 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:03:53
100 kr
450 kr
500 kr